ПРО СИСТЕМУ

Інноваційний захист при протіканнях та затопленні квартир

АКВАСТОРОЖ

Система розроблена спеціально для захисту
майна власників квартир, приватних будинків, офісів,
складських приміщень, готелів та інших об'єктів нерухомості
АБСОЛЮТНА БЕЗПЕКА

Завдяки низькому споживанню електроенергії (всього 5Вольт), забезпечується безпечне використання системи, що вкрай важливо, адже до цього устаткування прив'язані водопровід і каналізація. Ми надаємо гарантію на коректне функціонування системи «Аквасторож» протягом усього терміну її застосування.

АБСОЛЮТНА АВТОНОМНІСТЬ

Зручність експлуатації забезпечує автономна робота, внаслідок чого навіть при відсутності електрики система продовжує працювати. Комплектація включає в себе батареї, які можуть працювати від двох до шести років.

АБСОЛЮТНАЯ НАДІЙНІСТЬ

Виробники гарантують ефективне виконання обов'язків, оперативно перекриваючи крани, при цьому водопровід, труби не приймають в цьому участі. Це означає, що вашому майну не буде завдано шкоди, а фінансові витрати знадобляться виключно на усунення неполадки. Одним з досягнень системи «Аквасторож Класика» можна назвати те, що це обладнання стало першим, яке було оснащено потрійним харчуванням, що перекриває водогін в разі потопу або протікання.

ПРО СИСТЕМУ

Нова унікальна система «Аквасторож» покликана захистити ваше житло від затоки або протікань труб. Технологія влаштована таким чином, що в разі квартирного потопу, система блокує постачання гарячою і холодною водою. Результатом діяльності обладнання «Аквасторож» є збереження майна від потопу, затоплення з сусідніх квартир, а також захисту бізнесу від непередбачених витрат.

«Аквасторож» спроектований потужним – для 100% перекриття кранів.

«Аквасторож» – перша в світі система захисту від протікання з потрійним харчуванням:

 • Мережевий універсальний міні-USB адаптер 5 В
 • Автономне живлення (батарейки 3 шт. Тип «С»)
 • Вбудований джерело безперебійного живлення, що дублює основні типи харчування – мережеве та автономне. Акумулює енергію і забезпечує 100% працездатність системи при сіли батарейках і / або при відключенні електрики в квартирі.

«Аквасторож Експерт» – перша в світі система з повним контролем працездатності кранів і датчиків.

ПЕРЕВАГИ

Автономність роботи

Пристрій може функціонувати без підключення до електричної мережі. Для цього встановлюються батареї, що забезпечують роботу від 2 до 6 років.

Універсально!

Підтримуючи практично всі можливі розширення системи, універсальний дизайнерський корпус дозволяє додавати нові пристрої дуже легко і абсолютно без проблем.

5 "розумних кранів"!

Унікальні "розумні крани" з повним контролем роботоздатності:

 • автоматичне визначення положення шарової заслонки
 • контроль обриву ланцюга крана
 • Екстренне автоматичне перекриття водопостачання при нештатній ситуації.

  Економія енергоспоживання

  Система «Аквасторож» споживає мінімум енергії, як при активній роботі, так і в режимі очікування. Навіть при низькому заряді батарей гарантована необхідна подача потужності.

  Гарантія

  Виробники надають гарантію на 4 роки, не залежно від того, де було придбано продукцію.

  Зручність експлуатації

  Система «Аквасторож» легко встановлюється без будівельно-ремонтних робіт і без застосування спеціального обладнання. Завдяки можливості налаштування чутливості датчиків, зручному управлінню і системі відновлення режиму, функціональність пристрою значно підвищується, а контроль витоку води здійснюється на більш високому рівні.

  Безпека

  Система «Аквасторож» безпечна в експлуатації, так як використовує лише 5В для функціонування. Застосовується обладнання в побутовому водопостачанні, внаслідок чого витік води та зіпсування майна Вам не загрожує.

  Нові технології!

  Представляємо вашій увазі інноваційні розробки в сфері попередження затоплень в приватних будинках і квартирах. Система «Аквасторож» виготовлена з використанням ультранакопичувачів енергії. З їх допомогою обладнання працює безперебійно навіть в тих випадках, коли батареї повністю розряджені.

  ОКУПИТЬСЯ ЗА 3 СЕКУНДЫ!

  ЯК ПРАЦЮЄ?

  ЯК ВСТАНОВИТИ?

  ОСТАННІ НОВИНИ

  Купуйте продукцію тільки в сертифікованих торгових точках і магазинах!
  Купуйте продукцію тільки в сертифікованих торгових точках і магазинах!
  Шановні покупці! Купуйте продукцію тільки в сертифікованих торгових точках і магазинах! Кожен офіційний дистриб'ютор компанії "Розумний Дім" є володарем іменного…
  Системи Проти потопу «Аквасторож» На Телеканалі «Інтер»
  Системи Проти потопу «Аквасторож» На Телеканалі «Інтер»
  В рамках програми «Ранок» на телеканалі «Інтер» вийшов ролик «Як уникнути потопу в квартирі». У головній ролі була система проти…
  Відео-Презентація «Аквасторож Преміум»
  Відео-Презентація «Аквасторож Преміум»
  «Аквасторож» - інноваційна система захисту від протікання і затоки квартир. Автоматично блокує холодне і гаряче водопостачання при квартирних потопи. Пропонуємо…